Adres
Muzeum w Koszalinie
ul. Młyńska 37-39
75-420 Koszalin

Telefon
(94) 343 20 11
(94) 343 20 82
(94) 343 21 53

Fax
(94) 343 12 20

Dyrektor
Jerzy Buziałkowski
buzialkowski@muzeum.koszalin.pl

Zastępca dyrektora
Jarosław Jurkiewicz
jurkiewicz@muzeum.koszalin.pl

Sekretariat
sekretariat@muzeum.koszalin.pl

Dział Sztuki Dawnej
Krystyna Rypniewska
rypniewska@muzeum.koszalin.pl

Dział Archeologii
Andrzej Kuczkowski
kuczkowski@muzeum.koszalin.pl

Dział Etnografii
Ewa Pliszka
pliszka@muzeum.koszalin.pl

Dział Biblioteki i Wydawnictw
Monika Szumowska Chrabin
szumowska@muzeum.koszalin.pl

Dział Historii Miasta i Pomorza
Tomasz Katafiasz
katafiasz@muzeum.koszalin.pl

Dział Sztuki Współczesnej
Marta Adamczak
adamczak@muzeum.koszalin.pl

Gabinet Numizmatów i Medali
Michał Kulesza
kulesza@muzeum.koszalin.pl

Dział Oświatowy
rypniewski@muzeum.koszalin.pl

Pracownia Dokumentacji i Informacji Naukowej
Krzysztof Jedynak
jedynak@muzeum.koszalin.pl